Consilier Vânzări – anunț pentru post disponibil

BCCH Auto Switzerland, ca brand al firmei BCCH Group Switzerland AG, este un dealer auto multi-marcă mașini noi și second-hand, care se concentrează în special pe segmentele de premium și luxury. Obiectivul companiei este de a deveni cel mai mare și mai important dealer auto de lux din România, având ca strategie de dezvoltare oferirea de servicii de excepție clienților noștri.

Despre rolul de Consilier Vânzări:

Acest rol este o oportunitate extraordinară pentru un consilier de vânzări cu experiență, cu un nivel ridicat de energie și plin de dorința de a face performanță. Ca și Consilier Vânzări, vei fi responsabil de dezvoltarea portofoliului de clienți actuali și potențiali ai companiei.

Responsabilități principale:

Criterii de evaluare:

Evaluarea performanțelor individuale se va baza pe indicatorii de performanță definiți lunar/anual precum și pe indicatori calitativi

Experiență și abilități esențiale:

Locație:

Vis-à-vis de Aeroportul Henri Coandă, Otopeni

Ce îți oferim noi:

În vederea aplicării pentru acest post, completeaza formularul de mai jos.

Consilier Vânzări

Atașează CV